Důležitá informace pro domácnosti a maloodběratele

Vážený zákazníku,

dovolte, abychom Vás informovali, že s účinností ke dni 01.02.2023 dojde k převodu části zákaznického portfolia dodavatele Česká Regionální Energetika a.s. na dodavatele První česká energie a.s., IČ: 108 99 731, se sídlem Ovocný trh 572/11, Staré Město, 110 00 Praha 1. V důsledku dojde k postoupení Vaší smlouvy o dodávce energií a odběrné místo elektřiny a/nebo plynu bude spravováno společností První česká energie a.s..

U Vaší smlouvy nedojde k žádné změně. Zůstane Vám zachován stejný ceník i stejné smluvní a obchodní podmínky.

Společnost Česká Regionální Energetika a.s., stejně tak společnost První česká energie a.s. Vás budou o všech podrobnostech informovat dopisem.

Naše cesty se tímto bohužel rozejdou. Společnost Česká Regionální Energetika a.s. se nyní bude ubírat směrem velkoodběratelů a korporátních zákazníků. Nemusíte se však ničeho obávat, jsme si jisti, že jsme Vám pro dodávky energií zajistili skvělého a silného partnera. Žádnou výraznou změnu tak nezaznamenáte, když ano, poté pouze k lepšímu.

Informace o společnosti První česká energie a.s.:

Společnost První česká energie a.s. je stabilní český dodavatel elektřiny a plynu stojící na pevném kapitálovém základu, jakožto člen investiční skupiny YD Capital. Vy tak máte jistotu, že k Vám bude stále proudit energie od spolehlivého dodavatele, jako tomu bylo doposud. Jako zákazníci společnosti První česká energie a.s. navíc získáte přístup do Zákaznické zóny, kde svoje požadavky na dodavatele budete moci řešit online, dále Vám bude k dispozici zákaznická linka zdarma.

Společnost První česká energie a.s. Vám bude férovým dodavatelem, na kterého se můžete vždy spolehnout a se kterým si budete rozumět. Jako jejich zákazníci budete vždy na prvním místě, ať již odebíráte energie pro domácnost či firmu.

Tým dodavatele První česká energie a.s. je tu pro Vás. Tvoří jej zkušení specialisté s dlouholetými zkušenostmi v energetice. Věříme, že Vám tímto i nadále zajistíme skvělou podporu a péči.

Více informací o dodavateli naleznete zde: www.prvniceskaenergie.cz

První česká energie a.s. – kontakty:

Tel: 800 430 430

Email: info@prvniceskaenergie.cz

Adresa: Ovocný trh 572/11, 110 00 Praha 1 – Staré Město

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci. Věříme, že Vám dodavatel První česká energie a.s. bude silným, férovým a seriozním partnerem pro dodávky elektřiny a/nebo zemního plynu stejně tak, jak jsme se o to celé roky snažili my.

S přátelským pozdravem

Česká Regionální Energetika a.s.

Zákaznická podpora

Zavolejte nám: 840 770 770
Provoz zákaznické linky: pracovní dny 9:00 – 16:00

Napište nám

Emailová adresa: info@cr-energetika.cz
Odpovídáme do 2 pracovních dnů.