Dovolte, abychom se
Vám představili

Seznamte se s Českou Regionální Energetikou a.s., s naším vedením a s cíli, které máme.

Kdo jsme

Česká Regionální Energetika a.s. je ryze Česká společnost, zaměřená na zajišťování dodávek energií. Našich služeb využívají převážně domácnosti a menší podnikatelé. K našim zákazníkům se snažíme být maximálně féroví, protože jednání narovinu si podle nás zaslouží každý. Víme, jak fungují velké energetické společnosti a právě proto jsme se rozhodli to dělat jinak.

Přehrát video

Na čem nám záleží

Chceme lidem v České republice otevřít oči. Ukázat, že na energiích se dá reálně ušetřit, že změna dodavatele nemusí být stresující a že ještě dnes existují společnosti, kterým na lidech opravdu záleží. Naším hlavním cílem je svoboda, jednoduchost a srozumitelnost. 

Přehrát video

Soutěžte s Alešem Hámou o 120.000 Kč

Několikrát ročně losujeme 3 výherce, kteří obdrží od moderátora Aleše Hámy  20.000,- Kč , 40.000,- Kč a 60.000,- Kč. Celkem jsme mezi naše klienty rozdali už více než 1.400.000 korun českých.

Přehrát video

Co o nás říkají naši klienti?

Chválit sami sebe je jednoduché. My si radši vysloužíme pochvalu od Vás. Spokojenost klientů je u nás na prvním místě.

Přehrát video

Každý klient zachraňuje život

Česká Regionální Energetika a.s. přispívá spolku Nedoklubko z.s., který realizuje projekty podporující předčasně narozené děti a jejich rodiny.

“Není nic vzácnějšího, než nový život”
Děkujeme Vám

nedoklubko_prew_1
Přehrát video

Naše základní sestava

Tito lidé stojí v popředí společnosti od samotného založení. Začněme z levé strany: Michaela Skalická – Vedoucí klientské podpory, Ondřej Martinec – Obchodní ředitel, Zbyněk Zajíc – Člen správní rady, Václav Zilvar – Ředitel pro strategii a inovace, Diana Vitešníková – Finanční ředitelka, Dominik Mervart – Hlavní programátor.

Zákaznická podpora

Zavolejte nám: 840 770 770
Provoz zákaznické linky: pracovní dny 8:30 – 17:00

Napište nám

Emailová adresa: info@cr-energetika.cz
Odpovídáme do 2 pracovních dnů.