Zajistěte si ve dvou krocích nabídku přímo pro Vás

Nahrajte Vaši smlouvu s fakturou a nechte naše analytiky ZDARMA zjistit, jestli u Vašeho dodavatele zbytečně nepřeplácíte

Nafocení faktury a smlouvy

Stačí pouze vyfotit faktury a smlouvy od Vašich energií. Pokud máte více odběrných míst, nafoťte faktury a smlouvy každého z nich. Jak správně vyfotit podklady naleznete ve videu níže. 

Proč to potřebujeme?

Bylo by snadné dělat to jako všichni ostatní. Nalákat Vás na imaginární kalkulaci a poté Vám vnutit běžný ceník. My to děláme jinak! Prostřednictvím Vámi vyfoceným podkladům obdržíte přesnou individuální kalkulaci a je na Vás, jestli ji budete chtít využít. Navíc, nechceme po Vás vyplňovat žádné formuláře.

Přehrát video

Nahrání vyfocených dokumentů

Jednoduše nahrajte dokumenty od Vašich energií a vyplňte Vaše telefonní číslo. Pokud chcete porovnat ceny více odběrných míst, nahrajte nám smlouvy a faktury od každého z nich. Jak nahrát vyfocené dokumenty naleznete ve videu níže.

Co se bude dít dál?

Během 2 pracovních dnů obdržíte srozumitelný přehled s přesnými částkami. Bude pouze na Vás, jestli budete chtít výhodnějších cen využít. Když ano, nečekejte žádné vyplňování formulářů a stahování aplikací. Výhodnější smlouvu budete moci uzavřít jedním klikem.

Přehrát video

Vyfocené dokumenty nám můžete zaslat i prostřednictvím aplikací WhatsApp nebo Viber. Smlouvu s fakturou zaevidujeme za Vás a předáme našemu analytickému týmu.

  • WhatsApp: 603 329 047
  • Viber: 603 329 047

Nahrajte vyfocené smlouvy a faktury

Nahrajte vyfocené smlouvy a faktury

Zákaznická podpora

Zavolejte nám: 840 770 770
Provoz zákaznické linky: pracovní dny 9:00 – 16:00

Napište nám

Emailová adresa: info@cr-energetika.cz
Odpovídáme do 2 pracovních dnů.

Vaše dokumenty jsme právě odeslali na porovnání

Teď prosím chvilku vydržte. Náš analytický tým porovná ceny Vašeho dodavatele a nejpozději do 48 hodin Vám na telefon pošleme odkaz s přehledem o cenách.