Úplná informovanost našich klientů je pro nás důležitá

V Pardubicích dne 10. 11. 2021

Oznámení o změně ceníku produktové řady INDIVIDUAL

Vážený kliente,

velmi si vážíme, že jste si pro budoucí dodávku elektřiny vybral naši společnost Česká Regionální Energetika a.s., která službu stabilně zajišťuje po celé České republice.

Pro Vaši plnou informovanost, která je pro nás velmi důležitá, proto níže naleznete informace o změnách nastavení Vašich služeb v rámci smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny ve vztahu k Vašemu odběrnému místu.

Společně vnímáme dramatický průběh na trhu s energiemi, který je způsobený zavíráním jaderných a uhelných zdrojů bez náhrady a spoléháním se na obnovitelné zdroje, které nestačí uspokojit stoupající poptávku po energiích. Ničemu také nepřispěla nedávná reforma systému trhu s emisními povolenkami, když vše vyvrcholilo současnou celosvětovou energetickou krizí. Na dlouhodobě neudržitelnou situaci na energetických burzách proto reagují všichni dodavatelé, přičemž jediným logickým krokem pro zajištění plynulosti dodávky je úprava ceníku.

Tímto si Vás dovolujeme informovat o změnách nastavení Vašich služeb v rámci smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny, která byla sjednána s naší společností pro Vaše odběrné místo EAN: , pro které měníme cenu za elektřinu a stálý měsíční plat. Regulovaná platba ceny za elektřinu Vám zůstává nezměněná.

Vaše nová cena za dodávku elektřiny, která je s účinností od 10. 12. 2021, je dle Vaší distribuční sazby (označeno) v ceníku níže.

Nové znění shora uvedeného ceníku je součástí tohoto dopisu. V případě, že se změnou ceny za dodávku elektřiny nesouhlasíte, můžete je odmítnout a od své stávající smlouvy odstoupit, a to nejpozději desátý den před uvedeným datem změny ceny. V takovém případě nás o svém rozhodnutí odstoupit od stávající smlouvy informujte na adrese: Labský Palouk 495, Polabiny, 530 09 Pardubice. K odstoupení můžete použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny (podle ustanovení §11a odst. 5 energetického zákona), který je umístěný na webových stránkách cr-energetika.cz/ke-stazeni/. Pokud změnu ceny do uvedeného data neodmítnete a od stávající smlouvy neodstoupíte, budeme ji považovat za přijatou a platnou.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím naší zákaznické linky 840 770 770 nebo emailu info@cr-energetika.cz. Ujišťujeme Vás, že do budoucna pro Vás zajistíme stabilní dodávku elektřiny za výhodných podmínek. Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a věříme, že nadále zůstanete naším spokojeným zákazníkem.

S přátelským pozdravem
Česká Regionální Energetika a.s.

Zákaznická podpora

Zavolejte nám: 840 770 770
Provoz zákaznické linky: pracovní dny 9:00 – 16:00

Napište nám

Emailová adresa: info@cr-energetika.cz
Odpovídáme do 2 pracovních dnů.